| SorinAndrei1996 a întrebat:

Buna am si eu o imprimanta HP Officejet 4500, dar nu imi merg driverele de la ea pe laptop, am nev de ea sa scot ceva la imprimanta, si nu reusesc, vreau sa o conectez fara CD cine imi poate spune cum pot face asta?

1 răspuns:
| ITHelper a răspuns:

Pentru HP, incearca sa scoti driverul prezent (de la imprimanta), si daca il ai in pc inca, fai un reinstall. Daca nu il mai ai, ia programul asta http://www.driversforfree.com/ dai scan, si o sa iti gaseasca driverul problema, si daca iti lipseste ceva, iti arata acolo, tu doar dai download sau "view on web". Bafta! Sa imi zici daca ai reusit