| dienuta1600 a întrebat:

Am si eu o intrbare cine stie cum pot incarca poze de pe un telefon Nokia lumia 520 pe facebook?

1 răspuns:
| Vali196K a răspuns:

Salut!
Păi ai nevoie de un cablu de date (compatibil cu Nokia lumia 520), bagi cablul de date in calculator, cealaltă mufă în telefon, și după o să-ți apară ceva pe calculator cu mai multe chestii de selectat, gen: vizualizare imagini, fișiere, camera foto, etc.
Dai pe fișiere și salvezi pozele. După te duci pe facebook, upload photo, și dai pe fișierul unde sunt pozele.
La revedere!