| Rxproxana12 a întrebat:

Buna am si eu o intrebare

acum 3 zile telefonul meu a fost scapat din buzunar si a sarit bateria din el, camera din spate a fost crapata in fine... l-am ridicat de jos si am incercat sa il aprind nu mergea de loc am zis ca poate a ramas fara baterie am luat incarcatorul si am incercat sa il pun la incarcat nu se aprindea acel "beculet rosu " care se imi arate ca incarca. El are ecranul spart daca eu ma duc la serviciu de telefoane automat il desface si ecranul nu?
daca da cam cat m-ar costa sa fac si ecranul si problema de care el nu se mai aprinde

Telefonul este : Lenovo Moto E3

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ecranul vine cu jumatate de telefon, asa ca, se schimba ca un tot.
Pretul este undeva la 150-200 lei