| alecsasweet a întrebat:

Am dat la un videoclip deschis in BS Player pauza si am dat captureaza cadru. Dar unde se salveaza imaginile? funda pentru cel mai folositor raspuns :*

2 răspunsuri:
| MeGustaaaaa a răspuns:

Ori se salveaza in Descarcari/Downloads, in BS Player se creeaza.Sau: >Play video>Capura>Copiere titlul imaginii captate>Click Start>Cautare/Sarch>Adaugare/Paste>Imagini, muzica sau video>Imagini si fotografii>Browser>Si astepti...De aici te descuri sa dai click in folderul in care iti spune unde este.Succes! Funda?!

| iluminous a răspuns:

Program files/webteh/pictures sau captures depinde cum ai versiunea bsplayerului