| revers1 a întrebat:

Am internet prin fir de la akta si de cateva zile pentru a nu stiu cata oara merge foarte foarte greu. Atunci cand ai sun si le zic vine imi reseteaza reteaua merge bine 2-3 zile dupa care iar incepe sa mearga foarte greu. Mam cam saturat sa ai tot sun mereu... Ce as putea sa fac sa nu mai am problema asta? Poate ma puteti ajuta cei care aveti internet de la akta.
Cel mai bun raspuns primeste Funda.
Multumesc!

2 răspunsuri:
| Silviutzu_Mixatu_1958 a răspuns:

Nu am internet de la akta dar pot sa spun si eu ceva. Poti sa ii intrebi daca nu au router, poate ar merge mai bine. fara sa vina din 2-3 zile la tine sa reseteze

| revers1 explică (pentru Silviutzu_Mixatu_1958):

Am o vecina care are router de la ei si aceiasi problema are si ea chiar daca este pe router cand merge la mine greu merge si la ea. Nu stiu ma gandesc, ca poate o merge sa fac ceva. Am mai auzit ca unii care au tot de la akta au rezolvat problema dar cum nu stiu.