| nyycoleta a întrebat:

am un card de memorie micro sd si este parolat. Exista vreo posibilitate sa recuperez parola fara sa pierd ce am pe el? Multumesc.

4 răspunsuri:
| cosmon a răspuns:

Nu prea ai cum poate o fi vreo solutie dar eu nu stiu sa existe, decat daca pierzi datele de pe el!

| Ionutzsa a răspuns:

Si ei am patit asta happy Se poate sa-l decodezi dar nu prea cred ca or sa-ti ramana lucrurile pe el.

| Leytto a răspuns:

Formatezi cardul și după aceea cu TuneUp sau program de recover files și le recuperezi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fără să pierzi datele de pe el nu prea...