| thatswhatshesaid a întrebat:

Am un laptop Toshiba satellite a300 si, de fiecare data cand il deschid, icon-urile de pe desktop se maresc si nu mai functioneaza touchpad-ul si nici tastatura, trebuie sa dau restart cu mouse-ul. Dupa fiecare restart, isi revine si totul functioneaza perfect. Imi poate spune si mie cineva despre ce e vorba si cum pot rezolva? Am windows 7 ultimate pe 32 biti.Multumesc!

1 răspuns:
| mikicriss a răspuns:

Trebuie sa daicand il pornesti clik treapta si de acolo alegi VIEW dapaia MEDIUM ICONS.