| Lauramanolache a întrebat:

Cand dau sa imi trimita de la facebook mail-ul de confirmare... Imi scrie pe o banda galbena "Ne pare rau, s-a produs o eroare. Te rugam sa incerci mai tarziu"

Ce pot face sa imi confirm mail-ul si sa pot intra din nou pe acel facebook?

P.s. Tin sa mentionez faptul ca eu am intrat o perioada de timp pe acel facebook. cu acelasi mail,, si nu mi-a aparut nimic...

2 răspunsuri:
| seedwow16 a răspuns:

Fa-ti alt cont cu alt email happy Funda?

| Lauramanolache explică (pentru seedwow16):

Daca voiam alt cont. Imi faceam alt cont. si nu ma mai chinuiam sa il re-activez pe ala.winking