| MadyCooL a întrebat:

Am si eu o intrebare: Care dintre urmatoarele telefoane este mai bun?
- iPhone
- Nokia N97
- Nokia 5800 ExpressMusic
As vrea sa imi cumpar unul dintre ele si nu stiu care e mai bun...
Multumesc anticipat!

11 răspunsuri:
| costyvas a răspuns:

Salut. Eu am Nokia Expres Music 5800 si nu pot sa spun, sunt foarte incantat de el. Insa, daca ai bani, recomandarea mea este iPhone - este de departe cel mai bun telefon de pe piata. Bafta, Costi

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nokia 5800 Express Music, nu vei regreta.
Pa, pa.

| rsn13 a răspuns:

Bun. iPhone este un telefon bun dar nu vei gasi aplicatii utile. Nokia si Simbyan au mai multe aplicatii utile dar nu lipsesc nici jocurile si chiestiile inutile. Intre 5800 si n97 (eu recomand mini) alege n97-le daca ai bani (5800 e o varianta mai slaba din toate punctele de vedere chiar daca nu e un telefon prost)

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Parerea mea Nokia 5800 ExpressMusic.

| Altu a răspuns:

Depinde pentru ce'ti trebuie. Daca'l vrei dor de fite ia'ti ce ti se pare mai cool.
Daca il vrei pentru ceva specific, gandeste'te pentru ce anume ce anume. Muzica, net, jocuri, depinde ce ai nevoie.
(De exemplu mie nu'mi plac touch screen pentru ca nu le pot folosi lejer la volan, nu'mi trebuie mp3player pe telefon pentru ca nu ascult muzica pe el... in schimb vreau symbian, durata de viata mare a bateriei, net si la urmatorul si tastatura qwerty).
Gandeste'te cam ce vrei de la el si porneste de'aici, tu ai pornit invers.happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nokia 5800 ExpressMusic asta cred eu papa:*:X:X::X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Niciunul. iPhone 3GS all the way!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am nokia 5800 si iphone...sugerez sa iti iei iphonul se misca mult mai bine, se gasesc tot felul de programe etc... dar daca iti iei sa fie neaparat 3gswinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nokia 5800 express music.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Expres music :d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iphone