| cosmincola a întrebat:

Buna am si eu o intrebare:cat de bune sunt telefoanele replica(clone), ma refer la astea mai scumpe

6 răspunsuri:
| push2gl a răspuns:

Eu am un n95 replica dar nu face poze ca si cel original, nu are display-ul cu atatea culori cam cade semnalul in rest sunt multumit

| DSGline a răspuns:

PAi multe nu au symbian eu am avut un Nokia n97 fake care se mai numeste NOKLA n97 si Nokia 5310 Xmusic facea poze mult mai bune deci nu sunt bune de nimic mai bine iti ieei ceva mai simplu dar original deci tot originalele is mai bune au fost cazuri cand unii au cumparat telefoane false pentru ca au fost pacaliti ca sunt originale si au dat o gramada de bani pe un telefon de singura utilazare deci ai grija sa nu patesti la fel.

| LaTulipeNoire a răspuns:

Daca iti cumperi un astfel de telefon esti mai fals/a decat el! Nu se merita! Decat o replica care pe foaie are functii extraordinare mai bine un telefon original decent! Au multe probleme in special cu display-ul si cu softul! Dar trebuie sa recunosc ca unele replici au o multitudine de difuzoare, astfel sunetul este foarte tare si clar! Oricum nu se merita!

| EdmondDantes a răspuns:

Bune de nimic, sunt cazuri in care au explodat prin buzunare, calitate proasta te pacaleste ca e replica, nu te risca nu merita, mai bine pui ceva in plus si iti ei ceva cu CE macar!

| arman996 a răspuns:

Sunt naspa se misca prost, au dif probleme, camera este fff proasta, nu-ti merg aplicatile etc.

| AlxMihai a răspuns:

Am un iphone replica la 800 Ron luat de pe www.dualsimm.ro, si pot spune ca sunt multumit de el, doar camera nu e ca originalul si difera putin meniul dar in rest branduit tot seama la perfectie cu originalul