| ana10o a întrebat:

am si eu o intrebare: cum este posibil asa ceva? cand ma conecterz pe mess ma desconectez fara voia mea, apoi am schimbat parola, dar dupa 20 de minute acelasi lucru; Mai nou apare cineva fara sa il am in lista de prieteni si vorbeste cu mine. Cum e posibil asta? sa apara asa din senin si sa vorbeasca cu mine fata acceptul meu, si nici nu stiu cine e?
va rog sa imi raspundeti si mie
va multumesc

6 răspunsuri:
| Gas a răspuns:

Dezinstaleaza avgul big grin

| ana10o explică (pentru Gas):

Adica? scuze nu inteleg, tocmai de aceea am apelat la voi.

| Gas a răspuns (pentru ana10o):

Daca ai antivirusul AVG dezinstaleazal si instaleaza avast, avg avea niste buguri si te deconecta de la messenger

| ana10o explică (pentru Gas):

Antivirusul meu se numeste Norton, oricum iti multumesc gas, sper sa rezolv problema. Va multumesc

| laurson2m a răspuns:

Trebuie sa reinstalezi yahoo sau sa iti pui win7

| ana10o explică (pentru laurson2m):

Leptopul este nou are o saptamana si am windows7, iar yahoo l-am coborat de pe net.
problema e ca perspana aia practic ma "hartuieste" nu vroia sa zica cine e si i.am dat ignorar, nu inteleg cum putea sa vorbeasca cu mine daca eu nu il aveam in lista.