| TomaAlexandre a întrebat:

am si eu o intrebare, cum pot sa fac astfel incat pe Facebook, toti, inclusiv pe cei care nu ii am la prieteni, sa poata comenta si sa aprecieze pozele, postarile, etc?

4 răspunsuri:
| PikachUS a răspuns:

Pai uite asa:
Setarile contului -->Confidentialitate --> si prima optiune este,, Cine poate sa-mi vada lucrurile" si acolo dai editeaza si setezi,, Public". Sper ca te-am ajutat. Funda?

| merymary08 a răspuns:

Nu e asa complicat trebuie doar sa iti lasi profilul public. De exemplu intri la setari de confidenţialitate si acolo setezi totul pe modul public si asa toti dea like si restul tongue

| cinemaANDyoutuberBOY a răspuns:

Intri la setari si iti faci profilul public sau intri la setari-postari si faci postarile publice(adica sa le vada oricine)! FUNDAAAA

| Dya1612 a răspuns:

Poate comenta, da like şi share doar dacă dă follow profilului tău, iar dacă nu îl ai la prieteni poate da doar share. Fundă?