| Dia37Andreea a întrebat:

Buna, am si eu o intrebare. De cand joc among us l-am luat gratis pe laptop cu toate skin-urile si pet-urile acum o luna, dar mi-a zis ca trebuie sa actualizez aplicatia. N-am stiut sa o actualizez si am dezinstalat-o. Am intrat pe acelasi site de unde am luat-o si zice ca versiunea a expirat. Stie cineva alt site de unde il pot lua free cu toate skin-urile dar sa fie versiunea noua? Dau funda

2 răspunsuri:
| unu3doi2trei1 a răspuns:

Ce site? Steamunloked?

| Dia37Andreea explică (pentru unu3doi2trei1):

Nu, starssuport. am incercat si pe steamunlocked dar nu merge