| Maria2078 a întrebat:

Am si eu o întrebare! De vreo două săptămâni cei de la Instagram mi-au blocat contul temporar si imi arata ca sa setez ori adresa de email, ori numărul de telefon ca sa imi trimita un cod, dar eu nu mai am nici adresa aia de email si nici numărul acela de telefon! Oare o sa mi-l mai deblocheze ei, fără să bag eu numărul sau adresa de email ori numărul? Daca da, în cat timp?

3 răspunsuri:
| aditimus a răspuns:

Depinde de solutionare vrea sa stie ca esti o persoana reala si nu un spam.
Trimite-le un mail tu.

| Maria2078 explică (pentru aditimus):

Cum sa le trimit mail-ul? Pe ce?