| Alexaandruu a întrebat:

am si eu o intrebare, din greseala am sters cateva video de pe card de memorie din tel.....se mai poate face ceva sa le recuperez? crying

Răspuns Câştigător
| halogen001 a răspuns:

Se scoate cardul din telefon, se pune in adaptor, apoi in cititor de carduri, apoi se instaleaza si se foloseate un program de recuperare fisiere sterse cum ar fi recuva de la piriform http://www.piriform.com/recuva/download sau altele. N-am mai folosit demult programe de recuperare si nu stiu care e mai eficient.

4 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

ICare data Recovery

| AdrenalinTm a răspuns:

Da se poate, daca nu ai copiat pe card ceva dupa ce le-ai sters. Daca vrei iti dau un link sa incerci 2 programele, unul pentru. carduri formatate, altul pentru. fisiere sterse.
, si s-ar putea sa recuperezi pozele, dar cand vrei sa le deschizi iti da eroarea cu file corrupted. Da poti sa incerci
http://www.2shared.com/file/FrW60z5C/FLASH.html

| AdrenalinTm a răspuns (pentru AdrenalinTm):

Si nu o sa le recupereze in procent de 100% dar decat nimic mai bine un 80-90%

| Baldovin_Antonio_1999 a răspuns:

Stiu ca pentru calculator exista asa ceva dar exista o mare sansa ca fisierul pe care il aduci inapoi sa fie corupt(virusat)
Acum sincer nu cred ca exista un astfel de soft pentru telefon si chiar daca ar exista nu recomand o astfel de practica pentru ca exista o mare posibilitate ca filmele care le-ai aduce inapio sa fie virusate

Funda?