| Nesemnat a întrebat:

Am si eu o intrebare. Eu folosesc Windows 10 daca intru dintr-un fisier in altul marimea folderelor sunt diferite intrunul este gigant in altul mic. Cum fixez s-a fie peste tot la fel?

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu înțeleg întrebarea. Nu toate fișierele pot fi la fel, fiecare are mărimea lui.

| Nesemnat explică (pentru anonim_4396):

Icoanele folderelor. Eu nu am explicat bine.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Nesemnat):

Ce-i cu ele? Mă, să înțeleg că muți un fișier dintr-un folder în altut și după se vede că au mărimea diferită?

| Nesemnat explică (pentru anonim_4396):

Ti-am trimis un mesaj privat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Unul din fișiere este executabilul, celălalt este un fișier de configurație pentru acel executabil și este normal să existe și să fie diferite în dimensiune, nu poți pur și simplu să le faci să fie egale.

| Nesemnat explică (pentru anonim_4396):

Asta eu nu am inteles-o. Te-ai uitat la mesaj (PM) pe care ti-am trimis-o?

| Nesemnat explică:

Nici aici nici pe internet nu gasesc raspuns.