| R0011 a întrebat:

Am si eu o intrebare. Eu imi schimb numele de pe mess, acolo la contact details. Dar cum as putea sa-l fac sa apara si la ceilaalti din lista ASa cum mi`l schimb eu. Plizz. Funda! Mersi!

Răspuns Câştigător
| Gandacelu a răspuns:

Actions-Send my contact details-
alege ce persoana din messul tau vrei si da Next apoi scrie cum vrei tu sa apare in lista de mess la acea persoana, dai next si apoi Finish. P. S.:numele tau va aparea asta numai daca acea persoana a acceptatwinking

2 răspunsuri:
| freehugs a răspuns:

Dai la sus la Actions apoi la Sent my contact details happy

| dorotich a răspuns:

Buna. Acolo sus (deasupra pozei tale de la avatar) apar: "messenger", "contacts", "actions" si "help". Da click pe "actions". A saptea actiune(la mine este a saptea) se numeste "send my contact details.". Da click acolo. Selectezi persoanele la care vrei sa trimiti detaliile de la contanct(presupunca vrei la toata lista, deci selectezi toata lista). Apoi dai "next". Editezi sectiunea cu numele(si scrii cum vrei tu sa apara la ceilalti). Dai apoi click pe "save & close". Selectezi optiunile "name" si "messenger id", apoi dai click pe "finish". Sper ca te'am ajutatwinking