| Julia1188 a întrebat:

Folosesc Google Chrome pe Windows 8, 1 (laptop). Problema este ca de fiecare data cand inchid laptopul, laptopul nu fila de google, pierd toate datele locale memorate. ( mi se inchide Instagram, ceea ce inainte nu se intampla, google ma pune iarasi sa am un moment liber pentru a fi de acord cu continutul, trebuie din nou sa il setez in lb romana.) Unde trebuie sa umblu ca sa nu se mai intample asa? Multumesc.

Răspuns Câştigător
| SLexuS a răspuns:

Deoarece sunt niște setari care depinde cine ti-a pus windows-ul în care la fiecare aprindere ți se șterge datele deoarece cine ti-a pus winfluxului sau și windows-ul este de vina deoarece a fost pus ca sa nu mai ai viruși singura soluție salvează datele de la chorme intra în c și salvează datele
Dacă ai nevoie mă contacteai și rezolv eu prin apk team viwer

| Julia1188 explică (pentru SLexuS):

Multumesc! O sa incerc! happy

1 răspuns: