| ellysv a întrebat:

am si eu o intrebare pentru voi. Nu stiu ce s-a intamplat cu partitia C a calculatorului. Vrand sa reinstalez Windows-ul si sa sterg doar partitia C, am folosit unlocker si am sters cam tot ce se putea. Am reinstalat Windows Xp si acum in C nu imi apare Documents and Settings si Program Files. Ce pot sa fac? Unde s-au dus. Ele sunt ca la salvari imi spune ca se salveaza in Program files dar cand dau sa intru in ce nu imi apare. Ce pot sa fac?

Răspuns Câştigător
| Evolution a răspuns:

Nu prea am înţeles... când bootezi windows xp, pe o partiţie, aceea se va formata, trebuia doar să alegi partiţia c după ce ai ales-o apeşi pe f parcă să dai formatare... şi gata, aşteptai fără să te mai complici atât.

1 răspuns:
| Tanculetz a răspuns:

Reinstaleaza windowsul