| ciocox a întrebat:

Am si eu o intrebare..stiti cumva ce altfel de software mai exista pentru Nokia lumia in afara de zune si windows phone (care este pentru mac eu am pc)? Cu prog acesta nu pot traansfer in telefon alte fisiere in afara de poze muzica si filmulete si as vrea sa imi pot transfera si aplicatii.

Multumescc

3 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Lumia au windows phone. daca ai pc nu trebuie sa ai probleme.Trebuie sa intelegi ca aplicatiile nu se pot transfera. trebuie sa le instalezi direct in telefon. Descarci instaladorul direct in telefon si instalezi aplicatia.

| ciocox explică (pentru gelu1970):

Da,am inteles acum; dar e deranjant ca nici cu pozele nu merge prea bine.Imi transfera cateva doar din toate pe care le am intr-un dosar din pc de ex. si nu inteleg de ce..ca toate au acelasi format: jpeg.thinking

| gelu1970 a răspuns (pentru ciocox):

Ceva nu faci bine, in ideea ca ai memorie suficienta in telefon