| WooppS a întrebat:

am si eu o intrebare :unde pot gasi sa achizitionez niste butoane de acer aspire 7736zg? ...sau pot sa merg la garantie cu el si imi schimbe tastatura da imi oprese garantia nu?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu-ti schimba tastatura la garantie, va trebui sa platesti pentru schimbare. Incearca la un service. Succes si numai bine!

1 răspuns:
| WooppS explică:

Ok mersi mult...da poti sa imi spus si mie cam cat costa si unde se afla acest service? (in bucuresti) Ms!