| Noone4u a întrebat:

am si eu o intrebare urgenta, la mine la laptop [e acer] am apasat num9 si acum se vede mai inchis, ce trebuie sa apas, sau unde trebuie sa intru ca sa il fac sa se vada ca inainte? big grin Dau fundita!

Răspuns Câştigător
| ICPreda a răspuns:

Salut!
Daca are senzor de lumina se va modifica singur! Asa face al meu cel putin!
Daca nu ai senzor de lumina, apasa tasta Fn ( este undeva in partea stanga jos si este cu albastru) plus o tasta cu un soare cu raze imprejur pe jumatate gol ( il gasesti pe undeva pe sus, la mine este in partea stanga). Deci tasta Fn+tasta cu soarele cu raze pe jumatate gol SI langa el, langa soare este d esenata o sageata in sus! Sageata sus pentru a mari luminozitatea, sageata jos pentru a micsora!
In speranta ca ti-am putut fi de ajutor iti doresc zi buna!