| Ciprianccdlcjmrx a întrebat:

Am si eu o întrebare, vreau sa cumpar din nou CSGO pentru ca, am primit ban si vreau sa-l cumpar din nou, dar problema e alta dupa ce il cumpar o sa mai mearga pe contul ala de steam?

4 răspunsuri:
| MadHOuse a răspuns:

Nu-ti va merge pe acelasi cont deoarece ai ban.fa-ti alt cont si cumpara-l din nou!

| koolarion a răspuns:

Ban primesti pe steam.
Trebuie sa iti inregistrezi un cont nou dupa care sa cumperi CSGO prin noul cont.

| azteck a răspuns:

Nu o sa mearga pe acelasi cont de steam. Trebuie sa iti faci alt cont si sa il cumperi acolo.