| liliput a întrebat:

am si eu o mica intrebare...as vrea sa cumpar un telefon si...ma gandeam sa il cumpar de pe internet. Aveti sfaturi in legatura cu asta? Credeti ca se merita sa iau de pe internet?

Răspuns Câştigător
| Rax a răspuns:

Un telefon nou de pe Emag eu te sfatuiesc sa iei, e mai ieftin cu 2-3 milioane decit in magazinele Vodafone, Orange, etc. ultimul telefon asa mi l am luat si urmatoarele la fel voi face

5 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Daca e la mana a doua, ai sanse sa fie ok, si sanse sa nu fie ok.
Daca e nou, si magazinul e ok, eu chiar recomand.

| Solutionistul a răspuns:

Cu siguranta iti poti lua de pe net! Mai ales de pe eMAG pentru ca au si livrarea gratuita si multe sunt la reducere acum! Daca vrei te pot ajuta sa alegi unul happy

| StefiChan8D a răspuns:

De fapt eu am vazut ca in magazinele Orange, Vodafone etc telefoanele sunt mai ieftine decat pe eMAG. Acolo le poti lua si la niste oferte, etc. Poti intra intr-un magazin intai si vezi ce telefon vrei si care sunt ofertele, poate e mai ieftin. Asa am luat un telefon mult mai ieftin decat pe Emag si este foarte bun.

| Rax a răspuns (pentru StefiChan8D):

Cind mi am cumparat telefonul meu, la Vodafone era 26 mil, la Orange 24mil, iar eu l am cumparat de la eMAG cu 21mil jumate.a fost o diferenta de pret mare, intrasem in aceeasi zi sa verific preturile...

| satana3 a răspuns:

Sincer te-as sfatui sa nu iei de pe internet....Nu sti ce rabla de telefon poate fii, poate vanzatorul iti poate spune ca e nou iar cand il vei primi iti vei lua cea mai mare teapa! Eu te sfatuiesc sa iei unul nou.dar bine asta e alegerea ta. Sper ca am fost de ajutor