| BrunetteClaudia a întrebat:

Buna!
am si eu o mica/mare problema.
am un iphone 8 GB, iar pana acum o saptamana, cablul de date functiona perfect.
cablul de date se introduce in incarcator. iar telefonul se incarca
dar pc-ul nu mai accepta cablul de date.
ce pot face? cum pot afla care e problema?
sad

Răspuns Câştigător
| ταξιδιώτης a răspuns:

Ai lasat continu cablul de date la calculator, pentru catva timp foloseste alt cablu de date vei putea sa-l folosesti si pe cel vechi dar fara sa-l mai lasi conectat la calculator dupa folosire pentru ca-ti da eroare

3 răspunsuri:
| quintron a răspuns:

Instaleaza driver u. s. b. 2

| House a răspuns:

Incearca sa il bagi in alt slot usb

| BrunetteClaudia explică:

Am introdus cablul si in alt pc.credeam ca are pc-u meu cevastraight face
acum cablul ajuta doar la incarcarea telefonului. pc-ul nu il mai citeste.