| danadyana a întrebat:

Am si eu o mica problema cu un stick usb. Acesta functiona foarte bine pana cand intr-o zi l-am bagat in pc si mi-a aparut mesajul " usb device not recognized"; tin sa precizez ca daca il introduc in alte porturi usb nu imi apare mesajul. De asemenea, in device manager imi apare ca unknown device. Aveti idee cum as putea sa il fac sa functioneze? L-am incercat si in alte pc-uri si nu il vad, nu apare absolut nimic.Am ceva date importante pe el si as vrea sa le recuperez. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| MarianMartipan a răspuns:

Daca e mai mare de 4gb nu primesti suficient curent pe usb, incearca pe porturile integrate sau pe un alt pc

| danadyana explică (pentru MarianMartipan):

Are 4gb, si in alt pc nu il vede deloc.

2 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Incearca pe alt calculator!