| crazygirl_1531 a întrebat:

happy Am si eu o mica problema. Eu in laptop nu am Local disk E. cand bag sidiul nu imi apare nimic straight face Am mai bagat un sidiu dar mergea straight face. Nu era cu muzica ca acesta dar mergea. si nu inteleg de ce nu il citeste. In calculator il citeste deci sidul e bun. Funda la cel mai folositor raspuns. Promiit!raised eyebrows multumesc big grin

Răspuns Câştigător
| MisterCMD a răspuns:

E posibil ca dvd romul/cd romul sa nu il poata citi, ori cd ul e facut cu nero 9, sau cd ul e facut pe nero cu optiunea multisesion marcata. incearca urmatoarele:
inchide laptopul, scoate bateria si scoate-l din priza, lasa-l asa in jur de 30 secunde, pune bateria la loc, pornestel si vezi daca functioneaza acum. daca nu.incearca sa copii datele de pe cd pe calculator( ca ai zis ca il citeste pe pc) si cu un stic transfera datele pe laptop.

1 răspuns:
| enamel a răspuns:

E CD-ul...nu sidiul...Ai incercat sa vezi daca in loc de e, este F?