| MadQueen a întrebat:

Buna happy am si eu o mica problema. in una din castile mele se aude mai tare decat in cealalta. nu stiu daca asa e ea sau daca s-a sticat... dar nu stiti cumva daca pot sa intru undeva in pc sa setez balance la sunet sa se auda mai tare in dreapta decat in stanga ca sa atenuez problema? happy

5 răspunsuri:
| Anonymus314 a răspuns:

Start > Control panel > Sound and Audio Devices > Advanced si vezi sa fie toate la balance in mijloc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce windows ai?

| Antonica a răspuns:

CRED ca s-a stricat Si eu am patit la fel, si pe moment ce trecea timplul a inceput st sa se auda din ce in cet mai incet. Pana la urma mi-am cumparat alte casti

| Growbian a răspuns:

S-a defectat jackul`castilor, trebuiesc luate altele

| Bizuca a răspuns:

Si din winamp poti seta, left sau right, sau eventual centre....Si de acolo setezi tu>Fundaaa!