| Kuijpers a întrebat:

am si eu o mica problema pe care nu stiu cum sa o rezolv. la pornirea completa a calculatorului mi se deschide automat mai multe pagini din google chrome ca si fila noua si nu pot sa imi dau seama de ce. am mers in start menu la run (msconfig) nu am gasit nimic suspect sau ceva ce ar puta fii legt de chrome pentru a debifa, am mers in setarile din chrome am pus ca si home page pagina de pornire google.ro este selectat doar pe singura pagina de pornire, am mai avut aceiasi problema cu ie si mozila acum chipurile pe ie nu imi mai apare nimic, iar mozila l-am dezinstalat si pe urma am instalat chrome, si a aparu aceiasi problema pe care o avem pe mozila si ie. nu mai stiu ce sa fac cred ca am intors pc-ul pe dos tot cautand problema, sper ca am fost destul de explicita astept cu nerabdare raspunsurile voastre.

Răspuns Câştigător
| Radu284 a răspuns:

Programele pot fi rulate la startup chiar daca nu le vezi cu msconfig. Am avut odata un virsus care se bagase in driverul de difuzor...

Incearca intai cu niste programe anti malware, de genul Spybot. Daca nu reusesti, si nu e prea mare efortul, fa-ti backup la ce ai important si reinstaleaza windowsul.

| Kuijpers explică (pentru Radu284):

Oke am sa incerc si treaba asta, mersi

1 răspuns: