| iulia1010 a întrebat:

am si eu o nelamurire am net wifi acasa si doua calculatoare. Problema e ca atunci cand caut ceva pe un calculator imi apare si pe celelalt sugestiile cu ce am cautat pe primul, cum fac sa nu ii mai apara si fratelui meu pe calculatorul lui ce caut eu pe al meu? please helpp dau fundita big grin

Răspuns Câştigător
| Jipa95 a răspuns:

Deconecteaza unul dintre calculatoare de la contul de google pentru a nu se mai sincroniza cu alte cautari de pe device-uri conectate la acelasi cont.

| iulia1010 explică (pentru Jipa95):

Multumeeesc, m-ai salvat

1 răspuns: