| Racoviteanu_Larisa_1995 a întrebat:

Am si eu o nelamurire! Am un iphone 5s si mereu imi apare actualizare ios12. Eu am in momentul de fata ios9. Am incercat sa actualizez pentru a avea si eu un versiune noua dar nu merge. Mi-am sters toate pozele din telefon, aplicatiile care nu-mi mai trebuiau cu gandul ca nu merge din cauza ca m-am memorie. Dar tot nu merge! Va rog, dati-mi sfaturi!

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Trebe sa iti stabilesti o parola si amprenta de la deget ce zice de nu te lasa? Fara amprenta si codul secret eu nu il puteam actualiza

| Racoviteanu_Larisa_1995 explică (pentru mgtow):

Am si amprenta si parola. Imi arata ceva de genul ca trebuie sa actualizez de pe calculator si chestii de astea. Sincer nu stiu ce sa fac

| mgtow a răspuns (pentru Racoviteanu_Larisa_1995):

Contacteaza centrul de asistenta iphone