| ChPuCCa a întrebat:

Am si eu o nelamurire.Am un Nokia C3 si sunt pe abonament vodafone.Recent mi-am activat apel in asteptare dar normal ar fi ca in momentul in care apelez pe cineva si acesta este intr'o alta comvorbire sa'mi apara si mie pe ecran "apel in asteptare" sau sa faca un sunet ceva.Mie nu'mi apare nimic.Stie cineva de ce, sau sa-mi spuna ce trebuie sa fac?

1 răspuns:
| daassh a răspuns:

Asa e telefonul, asa mi se intampla si mie imi arata apel in asteptare dar nu se aude nici un sunet, mentionez cama Nokia n97.Succes!