| Codrin_Codrin_1997 a întrebat:

Bună, am și eu o nelămurire. În ultima perioada pc-ul meu îmi dă foarte multe erori. E un pc vechi, făcut pe piese, dar nu e cel mai slab posibil. Componentele sunt: procesor Intel core 2 duo E6750 la 2. 66GHz, memorie ram 4gb, placa video AMD Radeon HD5700 1gb. Bun, ideea e că am jucat GTA 5 pe el (cu setări minime), am jucat LOL fără probleme. Acum când intru în LOL, mă lasă să joc 10 secunde, apoi imi apare black screen. Daca am muzica pe fundal, muzica încă se aude, dar nu se mai deschide monitorul... Și pc-ul face zgomot de zici că abia acum se deschide. Nu înteleg de ce face asa.

2 răspunsuri:
| Adiav a răspuns:

Ai incercat sa vezi daca iti face la fel calculatorul si daca nu te joci respectivele jocuri? Daca nu-ti face insemna ca ai problema la respectivele jocuri, incearca sa le reinstalezi..sau poate ai virusi in fisierele jocurilor. incearca sa faci o reinstalare

| Codrin_Codrin_1997 explică (pentru Adiav):

Imi face asa si la alte jocuri, am dat un exemplu cu LOL-ul, dar inainte nu facea asa. Si vreau sa stiu de ce.