| wannabeyourlover a întrebat:

Am si eu o problema. Alaltaieri seara am vorbit cu un tip pe ask, cu anonim bineinteles, si vrand sa glumesc putin cu el i-am pus niste intrebari pe care fata in fata nu i le-as fi zis niciodata. Apoi a setat sa nu mai primeasca intrebari anonime si m-a intrebat daca am ask, iar eu ca sa nu ma dau de gol, nu am mai zis nimic. Vazand ca nu mai raspund a permis din nou anonimele. Dupa aceea am mai vorbit (tot cu anonim) si la un moment dat mi-a aparut o casuta in spatiul unde scriu intrebarea si imi zicea sa introduc codul din imagine. L-am introdus si am vorbit in continuare. Insa abia azi am aflat si eu ca poti sa blochezi anonimii, si sa vezi dupa 2-4 zile la "confidentialitate" in "lista neagra" cine sunt si chiar varul sau i-a recomandat sa incerce asta pe ask. Mi-e foarte frica sa nu ma fi blocat si pe mine si sa afle astfel cine sunt, de ce mi-o fi aparut casuta aia, daca ma blocheaza mai pot sa-i pun in vreun fel intrebari? Precizez ca atunci cand i-am scris eram logata si de asta mi-e asa teama... Va rog ajutor! Multumesc anticipat! :*

1 răspuns:
| miLLeqHide a răspuns:

Stai calm/calma :* Nu se v-a intampla nimic. Nu a aflat cine esti. El iti poate da block si fara sa stie cine esti. tuu. cand ii dai cu anonim. in dreapta intrebarii. scrie "Blocheaza" si el te poate bloca fara sa stie cine esti :* Bafta incontinoare :*