| Georgiana_Alyna_1995 a întrebat:

Am si eu o problema. Am incercat sa pornesc wirelessul pe un laptop Asus si imi spune "wireless capability is off" chiar daca am activat si de la tastarura. Ce sa fac? :\

Răspuns Câştigător
| K0sti a răspuns:

Cum ai activat de la tastatura?

| Georgiana_Alyna_1995 explică (pentru K0sti):

Fn+F2

| K0sti a răspuns (pentru Georgiana_Alyna_1995):

Ia vezi F2, fara Fn!

| Georgiana_Alyna_1995 explică (pentru K0sti):

Am incercat prima data asa, dar doar cu Fn+F2 merge sa se aprinda beculetul cu semnul acela ca un stalp :\... posibil sa nu aiba driverele instalate pentru wifi?

| K0sti a răspuns (pentru Georgiana_Alyna_1995):

Posibil! Verifica in device manager!

| Georgiana_Alyna_1995 explică (pentru K0sti):

Aha merci, am sa incerc, revinwinking

| Georgiana_Alyna_1995 explică (pentru K0sti):

Am incercat, dar tot nimic. Tind sa cred ca are vreo eroare sau ceva. O sa incerc cu cablul de la net daca nu reusesc. Oricum matusa mea nu foloseste wirelessul, dar imi era mie mai usor sa lucrez pe el :\

| K0sti a răspuns (pentru Georgiana_Alyna_1995):

Intra pe site sa vorbim: www.epasystems.ro