| BumtSii a întrebat:

Am si eu o problema. Am scos cartela de Cosmote din telefonul mamei mele pentru a o baga pe a mea, care e de Vodafone in telefonul ei. Telefonul este cumparat de la cosmote, dar este decodat, merg si cartele de alte retele. Si am bagat-o pe a mea, si zicea ca nu e nici o cartela SIM inserata. Dupa aceea am bagat-o iar pe a mamei mele si zicea acelasi lucru. Are un Nokia X5. Daca puteti sa ma ajutati, cine are acelasi tel, sau cine stie, de ce nu merge sad

1 răspuns:
| ViperXd a răspuns:

Poate trebuie sa inchizi telefonul, iar dupa aceea sa il deschizi.