| ambra123456 a întrebat:

Bună.
Am şi eu o problemă, am un cont de Instagram şi când intru pe el îmi cere numărul de telefon şi după îmi trimite un cod de verificare (pentru siguranța contului). Problema este că nu mai am numarul respectiv si nici e-mail-ul.
Țin să menționez că am parola de la cont si sunt sunt asociata cu Facebook-ul, dar in continuare imi da sa pun codul.

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"am un cont de Instagram ...nu mai am numarul respectiv si nici e-mail-ul"

uită-l și fă-ți altul

| ancaval a răspuns:

Atâta bai să fie!