| bobitza06 a întrebat:

am si eu o problema. am un galaxy ace s5839i si am cont activ pe tel pentru google play etc. am intrat de pe laptop pe google play sa inst aplicatii. dau recunoaste telu tot. dau install si imi zice ca aplicatia va fi instalata in curand. dar pe tel nu se instaleaza nimic si nu apare ceea ce am vrut sa instalez

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Instaleaza-le direct de pe telefon.

| DenisIonut01 a răspuns:

Pai intri in setari la sincronizare cauti contul google dai pe el si activezi sincronizarea de internet si daca gasesti google play, apoi vezi sa fie conectat telefonul la internet si asigurate ca atat pe telefon cat si pe laptop ai acelasi cont, daca tot nu merge ori instalezi direct de pe telefon ori te duci la un service.

| cfrtobias a răspuns:

Ai intrat in setari la conturi si sincronizare si sa activezi date de fundal si sincronizare automata?

| YoChriss a răspuns:

Salut! Poti descarca direct de pe telefon daca ai un semnal wireless fara parola. Daca nu poti de pe telefon dai in setari si dai pe sincronizare. Bafta!

| Qweerrrtttyyy a răspuns:

Se instaleaza pe telefon incurand daca ai netul pornit pe telefon si trebuie sa deschizi google play si sa astepti pana iti apare ca downloadeaza asa fac si eu