| Marry_2448 a întrebat:

am si eu o problema am un telefon c3, si mi-a cazut in apa... pare ca s`a stricat difuzorul si bineinteles si carcasa(putin stupid, dar cred ca de la cazatura) + nu mai merge sa bag cardul. Este inca in garantie, credeti ca cei de acolo il vor repara, sau inlocui?
Multumesc frumos :*.

2 răspunsuri:
| hetealx a răspuns:

Posibil, dar nu prea. Am scapat si eu un e51 mai demult in cada si l-am scos imediat. Se defectase de tot, nici nu mai mergea sa umblu pe el si era in garantie. L-am trimis la ei si mi l-au facut/mi-au dat unul nou in schimb (nu mai tin minte exact). Deci...depinde doar de ei. Tu incearca sa le trimiti telefonul si asteapta raspuns.

| Stelian_George_1989 a răspuns:

Pai deia e garantia ca sa ti-l repare