| alecsa98 a întrebat:

Am si eu o problema.Am windows 7 home premium si mi sa intunecat ecranul si nu-mi mai merge Aero[este o chestie care afce bara transparenta]. Am gasit locul unde sal update dar imi trebuie sa update video card si nu emrge. Un pic de ajutor va rog! Fundita.

3 răspunsuri:
| ronin33dan a răspuns:

Daca ai ecran inchis la culoare pe negru mai exact, inseamna ca sa updatat "definiti", adica te-au depistat ca nu ai licenta pe win si o sa fii nevoita sa reinstalezi windows-ul si sa nu-l mai lasi sa-si instaleze toate KK-aturile pe care le gaseste el acolo.Succes!

| alecsa98 explică:

Nu nu-l am pe negru.il am intunecos

| alecsa98 explică:

Eu am licenta am cumparat laptopul cu tot cu windosul acesta