| teiube a întrebat:

Buna am si eu o problema cine ma ajuta primeste fundita
Folosind functia de cautare descrieti cum cautati fisiere cu extensia.doc in folderul my documents

Răspuns Câştigător
| TheBlackAng3l a răspuns:

Intrii in folderul My Document's iar sus este optiunea Search.dai click. apoi bifezi Documents(Word procesing...) si gata big grin fundita?

1 răspuns:
| blogman a răspuns:

Sau *.doc iti va gasi orice fisier cu extensia doc, la fel poti face si pentru alte extensii, trebuie doar sa inlocuiesti doc cu alta extensie de exemplu pentru imagini gif dai *.gif