| Smile2530 a întrebat:

.am si eu o problema cine ma poate ajuta sad...in legatura cu internetul..modemul arata ca are semnal si in pc este conectat dar nu imi merge internetul dc? crying.dau Funda

Răspuns Câştigător
| MarYan00 a răspuns:

Da multumesc. ti.am spui sa dai pmlaughing trebuie sa faci setarile de la modem.winking

7 răspunsuri:
| reky a răspuns:

Poate e reteaua incarcata, nu l-ai platit sau au aia de la net probleme

| Smile2530 explică (pentru reky):

Este platit internetulwinking.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Verifica chesta aia cu local area conection, dar crede-ma si eu patesc asa si nu stiu de ce, incearca sa te conectezi la net de la Myisp din My Network Places in loc de shortcut-ul din desktop.

| supermamici a răspuns:

Tu ai semnal dar ai semnal pana la modem de la modem mai departe este problema. Mai degraba suni la providerul de internet.

| MarYan00 a răspuns:

De la cine ai internet? daca de la romtelecom da.mi un pm si te ajut happy

| Smile2530 explică (pentru MarYan00):

Da de la romtelecom

| MarYan00 a răspuns (pentru Smile2530):

Da multumesc. ti.am spui sa dai pmlaughing trebuie sa faci setarile de la modem.winking

| Gaby405 a răspuns:

Daca este de la DIGI poate nu este platit internetul