| MarianaNiculescu a întrebat:

Am si eu o problema...Cineva a introdus email-ul meu de yahoo in contul ei de facebook..Si nu stiu ce sa fac..Si eu nu am introdus email-ul meu de yahoo in facebook-ul meu. Ce pot face? sad

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Ți-a știut parola? Dacă și-a făcut contul de FB, pe adresa ta de email, tu trebuia să primești un cod de verificare, alcătuit din patru cifre XXXX, pe adresa de email! Dacă NU confirmi codul, ea nu îl poate folosi! Decât dacă, îți cunoaște parola de la email... Dacă o știe, deja și-a confirmat singură codul.
Dacă nu e prea târziu, schimbă-ți parola de email, e bine s-o schimbi și pe cea de FB...

2 răspunsuri:
| Divy a răspuns:

Nu prea am înțeles problema laughing nu te supăra.
Nu îți poți accesa facebook-ul?
E-mail trebuie să ai, îți cere la înregistrare