| AsunaYukki a întrebat:

Amo problema cu contul de la yahoo: cand incerd ca dau sa resetez parola imi apare ceva gen: "uuuff ....incearca mai tarziu". Ma tine asa de 2 zile. Ce as putea face pentru a-mi recupera contul? Multumesc!

5 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Am patit-o si eu zilele trecute. E ceva problema cu serverele lor.

| AsunaYukki explică (pentru Salontanul):

Pana la urma ai reusit?

| Salontanul a răspuns (pentru AsunaYukki):

Da. Imediat dupa ce am scris era in regula. Am verificat de curiozitate. Am intrat, insa, de pe browserul celor de la Microsoft (Edge-dev). S-ar putea sa aiba si Chrome probleme. Am vazut ca in ultima perioada cam da rateuri.

| Zuzu1991 a răspuns:

Renunta la yahoo, e pe duca de ani buni
iar ce spui tu confirma ce tocmai am zis
gmail e mult mai tare si de viitor
si crede-ma, ca am pe cineva care ar vrea, dar nu poate renunta la yahoo pentru ca trebuie sa isi sune toti clientii si contactele

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca de pe telefon.