| BellsC a întrebat:

Am si eu o problema cu facebook.Cand intru nu pot vedea nimic decat iconitele de sus dar nu merge nici sa caut prieteni nici sa vad poze...decat daca intru dupa mail primit cu comentarii la o anumita poza. in rest se vede alb. Ce fac? Fundita:*

4 răspunsuri:
| deavolu a răspuns:

Http://get.adobe.com/flashplayer/
reinstaleaz asta si o sati mearga
cu placere

| Nedyx a răspuns:

Si la mine e aceeasi problema

| annaangel17 a răspuns:

Si eu patesc la fel! Eu dau la plusul ala de sus de la Mozilla, inchid facebook-ul, si apoi intru din nou.Si imi merge.
Acum nu stiu daca la tine se poate, dar sper ca ti-am fost de ajutor!

| Lazar_Dorina_1986 a răspuns:

De ce nu pot vedea pozele de profil al prietenilor si nici ce posteaza ei