| EMCaro a întrebat:

Buna
Am si eu o problema cu logarea pe facebook. De 2 zile nu mai pot sa ma loghez,,, am modificat de "n" ori parola si nimic. Parca nu imi recunoaste email-ul, desi de fiecare data cand modific parola, imi trimit ei email cu un cod, dar nu merge nici cand pun codul. Ideea e ca profilul meu inca mai exista, doar ca eu nu mai am acces la el sadSe poate sa-mi fi dat cineva blocare? Mai pot sa-l recuperez? Mentionez ca nu am incalacat nicio lege a facebook-ului!big grin
Va multumesc si ast. raspuns

Răspuns Câştigător
| LollypopMe a răspuns:

Dai pe ti-ai uitat parola si completeaza.
Vei primi un mail cu un cod si il completezi ca parola.
incearca sa schimbi parola ptc acel cod merde doar odata

8 răspunsuri:
| LollypopMe a răspuns:

Ti s-a spart contul

| EMCaro explică (pentru LollypopMe):

Pai si in situatia asta cum pot sa-mi recuperez contul? Ms

| EMCaro explică (pentru LollypopMe):

Am incercat. Nu merge nici cu acel cod. Mai exista alta solutie? Chiar vreau sa-mi pastrez contul, nu vreau sa-mi deschid altul nou...in am din 2009 si pana acum nu am mai patit asa ceva. E vreo adresa de email de la facebook unde pot timite intrebarea sa vad daca imi pot ei face ceva?
Ms mult de tot de ajutor...chiar nu mai stiu ce sa facsad

| LollypopMe a răspuns (pentru EMCaro):

Fa copy-paste la cod. poate ai gresit ceva. Nu te lasa descurajat!

| LollypopMe a răspuns (pentru EMCaro):

Dai pe ti-ai uitat parola si completeaza.
Vei primi un mail cu un cod si il completezi ca parola.
incearca sa schimbi parola ptc acel cod merde doar odata

| Vlad_Andrei_1998_Y48x a răspuns:

Ori ti s-a spart contul ori nu mai sti parola!

| EMCaro explică (pentru Vlad_Andrei_1998_Y48x):

Pai parola o stiam, dar nu m-am putut loga. Am schimbat parola si nimic. Deci daca l-a spart cineva, cum pot sa-l recuperez? Ms

| Vlad_Andrei_1998_Y48x a răspuns (pentru EMCaro):

Cum adica nu te poti loga?
ai intrat de pe alt calculator?

| EMCaro explică (pentru Vlad_Andrei_1998_Y48x):

Da, am intrat si nimic. Am intrat si pe Chrome si pe Explorer si nimic...eu am Mozilla pe comp si nimic...chiar nu inteleg ce s-a putut intampla. Ms pentru ajutor