| mybutterfly a întrebat:

Bunahappy
Am si eu o problema cu sunetul la calculator cand intru pe youtube nu pot auzi nimic si am incercat sa ma duc la setarile de sunet iar cand dau click pe volume imi apare "There are no active mixer devices available.To install mixer devices, go to Control Panel, click Printers and Other Hardware, and then click Add Hardware." Si dupa cum zice m-am dus in Control Panel dar nu am gasit Printers and Other Hardware x-(
Va rog ajutati-ma cumva!

Răspuns Câştigător
| stefania_6954 a răspuns:

Descarca programul realtek for windows-ul care il ai si instaleaza-l funda?

1 răspuns:
| George_2045 a răspuns:

Intra la Add Hardware si poate acolo. Sau la Sevice Managerwinking