| ophelia95 a întrebat:

am si eu o problema cu telefonul...a fost la garantie pt ca nu se mai incarca si dupa ce l-au reparat am constatat ca nu mai functioneaza camera...e cumva blocat doar pe camera frontala si nu am ce sa ii fac. Degeaba incerc sa o intorc ca nu merge... L-am resetat, am descarcat tot felul de aplicatii foto dar fara folos!

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Trebuia verificat atunci cand l-ai luat de la reparat. Tine tot de garantie si asta.Du-te iar la ei si explica-le situatia.

| miTzuliK93 a răspuns:

Pai, cum, mai? Te duci cu o problema si vii cu alta? DE LA GARANTIE? In locul tau ma duceam si le dadeam de cap cu telefonul.

Du-te inapoi si spune-le ce au facut EI, nu tu. Nu va fie frica sa fiti autoritari. In cazul de fata, cel putin, aveti tot dreptul.