| anonim_4396 a întrebat:

am si eu o problema cu telefonul meu. L-am cumparat de 1 an si ceva si de cateva zile se blocheaza si numai merge efectul touchscreen, dar inca mai merg tastele de pentru a raspunde si inchide. Telefonul este LG kp501.

3 răspunsuri:
| moldovianu a răspuns:

Scoti,card,baterie,il pornesti fara card si vezi daca merge,daca da,baga si cardul si vezi daca iti creeaza probleme. daca nici una din lucrurile astea nu da rezultate, la service gsm, unde are sa ti se zica ca trebuie inlocuit touchscreen-ul.(80-90 lei)

| Al3xXXxx a răspuns:

Cred ca din cauza softului merge greu, poti sa iti schimbi softul la orice magazin de reparat telefoane, e destul de ieftin nu stiu exact pretul dar in jur de 10 - 20 de lei cam asa e.

| tpuu a răspuns:

Buna,
si eu am telefon LG KP 501 cookie! happy
Si la mine mai demult mi s-a blocat, si nu sti-am ce sa fac cu el! pur si simplu nu imi mai mergea happy.
dar mi-am scos cardul, si l-am inchis si l-am pornit di`nou. si dp am bagat cardul happy. la mine una a mers. happy. de atunci nu imi mai merge galeria laughing. unde intruu. acum de fiecare data trebuie sa intru la album media. si la cardul de memorie. di de acolo pot vedea toate alea.
daac la tine nu merge chestia asta. si mai ai garantie thinking du-te ` si vezi. de acolo de unde ti l-ai cumparat. daca nu mai ai garantie. du-te la un din ala de telefoane si pune-i sa til faca. happy
dca nu. atunci nu iti mai mergehee hee.
succes