| maria_8781 a întrebat:

Am si eu o problema cu touchscreen-ul telefonului. i-am facut calibrarea si acum nu mai merge deloc touch-ul sad... plus ca acum nici nu pot sa-l mai deschid din cauza asta ( telefonul este COSMOTE JOY ). va rog daca puteti sa ma ajutati.

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Du-te la ei de unde l-ai luat.

| ravens a răspuns:

Buna ai bagat 2 simuri in el? foloseste un singur sim, scoate cardul de memorie, daca nu merge.scoti bateria il bagi la incarcat fara baterie, il tii 60 de secunde si bagi brusc bateria si incerci sa il deschizi, in teorie ar trebui sa mearga daca nu revino si mai vedem.